הסלון שלו, הסלון שלה – הסלון שלהם

הסלון שלו, הסלון שלה – הסלון שלהם

דור חדש של סלונים מעוצבים חשמליים מאפשר להגשים את החלומות של שני בני הזוג, צד אחד רוצה להתפנן על ספה מפנקת, צד שני לא מוכן לוותר על השיק העיצובי. הכירו את הסלון החדש שיחסוך לכם טיפול זוגי.

מדובר בסוגיה כל כך נפיצה עד שיש שיגידו שעדיף לפתוח אותה כבר בדייט השני. חכו שנייה עם עניינים פעוטים כמו ילדים, פרנסה ומקום המגורים ותבדקו את השאלה שעשויה להפריד ביניכם בעתיד: איך ייראה הסלון המשותף?

יש כאלה שמדמיינים סלון מפנק, עם ספה מתכווננת, מהסוג שבו בלחיצת כפתור או הנפת ידית המשענת יורדת, ההדום מתרומם, המסך מרצד ממול – והפנאן מגיע לפסגות חדשות. מנגד, יש כאלה שעבורם הסלון הוא הפנינה העיצובית של הבית, ואבן שואבת לאירוח חברים בסטייל. מה חשוב יותר בבחירת סלון, הנוחות או השיק? על זה, כנראה, אפשר להתווכח.

הבשורה הטובה היא שהשאלה הזו נעשית פחות ופחות רלוונטית. לנגד עינינו צמח לו דור חדש של סלונים מתכווננים שנהנים מכל היתרונות: הם עוצבו בכל כך הרבה סטייל ותחכום – מהסוג שנוטה להשכין שלום בית – כך שתוכלו לוותר סוף סוף על שלב הוויכוחים. מעבר לעיצוב המרשים, הבונוס הגדול ב”סלוני היוניסקס” האלה הוא שהעיצוב המלהיב לא בא על חשבון רמת הפינוק בשום צורה, להפך – גם פה רק התווספו עוד ועוד שדרוגים.

אז איך עובדת נוסחת “סלון היוניסקס” לשלום בית?

האוזניים אומרות תודה: בסלונים החדשים יש מנגנון שקט שמאפשר להשכיב את המשענת ולהרים את ההדום בלי שאף אחד ישים לב. חלק מהספות והכורסאות מגיעות בכלל עם מערכת כוונון חשמלית שמופעלת בטאץ’.

הקירות נשארים נקיים: הספות החדשות מצוידות במנגנון חכם, שיודע לזהות את המיקום ולדאוג לא להשתפשף בקירות או ברהיטים אחרים. מי שרגיש לסימנים על הקירות לא יבין איך לא חשבו על זה קודם.

ניקיון-פרנדלי: הדור החדש של הספות המתכווננות מגיע עם רגליים גבוהות שאפילו האיי-רובוט יוכל לעבור מתחתיהן בקלות (על אחת כמה וכמה, מטאטא). נשאיר לכם להחליט מי מבני הזוג ייהנה מהתכונה הזו.  

כל איבר והפינוק שלו: גם הנדסת האנוש עלתה ליגה, והיום יש ברהיטים המתכווננים מערכת שליטה שמאפשרת לשחק עם הזוויות של הגב, הרגליים והצוואר בנפרד ומעניקה מספר רב של תנוחות ישיבה ושכיבה. חלקם מגיעים עם מנגנון המאפשר התאמה אינדיבידואלית של מידת הכוח הדרושה להשכבת המשענת ואפילו שכבות ויסקו ג’ל לאקסטרה תמיכה ורכות בכפות הרגליים. כל אחד – והפינוק המיוחד שלו.

לטעון בלי לזוז: בעניין הזה, כולנו בקו אחד. אין מגדר בעולם הזה שלא ישמח שהסלולרי ייטען ממש לידו במקום לקום לבדוק הודעות באמצע הסרט. אז כן, גם שקעי USB שולבו בדור החדש של הרהיטים המתכווננים.

משוק לשיק: רוצים להרשים את האורחים? זו ההזדמנות. כל ספה או כורסה במערכות החדשות יוצרו בהקפדה אדירה על כל הפרטים הקטנים עם בדים איכותיים, תפירה ייחודית ורמת גימור גבוהה.

גם הכיס אומר תודה: ודאי תשמחו לדעת שהשילוב המנצח בין מקסימום נוחות למקסימום עיצוב דווקא מגיע עם תג מחיר לא מקסימלי בכלל. המערכות הסלוניות החדשות נמכרות במחירים נוחים לכל כיס, עם יחס מעולה של value-for-money.

אז מה קורה פה בעצם? נראה שהסלונים החדשים יפתרו לא מעט התלבטויות עבור בני זוג רבים. עם אותם רהיטים אפשר היום גם לארח חברים לערב קוקטיילים בסלון – ואחרי שהם הולכים להישען אחורה, להרים את ההדום, להדליק את הטלוויזיה ולתת לעיניים להיעצם בכיף – שנינו ביחד, וכל אחד לחוד.

סלון פינתי גולדן ברידג’, מעוצב ומתכוונן חשמלית