עמוד הבית > אודותינו

אודותינו

דמיינו עולם שבו כולם עסוקים מבוקר עד ערב בלחפש, לייצר, לחקור ולמצוא דרגות חדשות של נוחות. זה העולם של אמריקן קומפורט.

דמיינו עולם שבו כולם מקדישים את זמנם, מבוקר עד ערב, לחיפוש, יצירה, מחקר ומציאת דרגות חדשות של נוחות.
זה העולם של אמריקן קומפורט.
אמריקן קומפורט חרתה על דגלה את השאיפה לפענח, להפתיע, לחדש ולעדכן תמידית את החומרים עליהם כולנו מבלים את רוב שעות היום, תוך מחשבה על דבר אחד בלבד: הנוחות שלכם. אמריקן קומפורט מזמינה אתכם לגלות את הקשר הישיר בין ישיבה, תנוחת שכיבה ושינה נכונה יותר - לבין הדרך שבה אנו קמים בבוקר ומרגישים במהלך כל היום.

הרי אין כל ספק כי לאחר שינה טובה, או ישיבה נוחה, תחושת הרעננות משפיעה לטובה על יכולת הריכוז, היכולת הקוגניטיבית ואפילו על מצב הרוח. לכן חשוב כל כך להשקיע באביזרים והרהיטים אשר יאפשרו לנו לקבל את הרגיעה הזאת, בין אם בלילה או במהלך יום העבודה או הלימודים, ויסייעו לנו להפיק את המיטב, ללא הסחות דעת או הפרעות.

בכל אחד מ -17 סניפי רשת אמריקן קומפורט תוכלו ליהנות מחוויית נוחות מושלמת. זו כוללת את כורסאות הטלוויזיה המפורסמות בעולם, מערכות ישיבה חכמות לקולנוע ביתי, כורסאות מסאז', מזרנים ומערכות שינה מתכווננות . כל אלה עשויים מהחומרים האיכותיים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

אבל זו רק ההתחלה: את כל אחד ממוצרי אמריקן קומפורט תוכלו לקבל במידות המותאמות אליכם אישית, ותפורות לצרכים הביתיים שלכם. אנשינו ממתינים לכם, על מנת לפגוש אתכם ולבחור יחד את המוצר אשר יתאים לכם בדיוק, בהתאם לרצונותיכם, מבנה גופכם והשימוש העתידי של הרהיט.

עכשיו גם אתם יכולים להעניק לגופכם מתנה מפנקת במיוחד: תחושת נינוחות מושלמת, בדיוק כפי שהטבע התכוון. אתם מוזמנים לבוא ולחוות אותו בעצמכם. ברוכים הבאים לעולם הנוחות של אמריקן קומפורט.

לקטלוג המוצרים

קטלוג

צור קשר

מיטב המומחים של אמריקן קומפורט יתאימו לך את הכורסא האישית שלך, השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

חדשות האתר

הכדור שיעזור לכם להירדם בלילה

המדריך לשימוש בכדורי שינה

איך יודעים באיזה כדור שינה לבחור, מה הסיכונים ומתי צריך מרשם רופא? כל מה שצריך לדעת על כדורי שינהשינה קלה, מחיר כבד

שינה קלה: למה אני מתעורר מכל רעש קטן?

אם גם שנת הלילה שלכם שברירית ולא רציפה, כדאי שתדעו מה גורם לתופעה – ומדוע אסור לכם להשלים עם שינה קלה