אמריקן קומפורט מציעה לכם מגוון כורסאות עיסוי שיעניקו לכם חוויה אמיתית ושלמה של עיסוי בסגנון שיאצו.כל מה שנותר הוא להתרווח לאחור בתום יום ארוך ומאמץ, ולתת לכורסה לעבוד עבורכם. כורסאות עיסוי הן בדיוק מה שאתם זקוקים לו לצורך הקלה על כאבי גב, שחרור שרירים תפוסים, הפחתת המתח, המרצה של מחזור הדם, והגעה לרגיעה מוחלטת.

כורסאות מסאז’ של אמריקן קומפורט בעלות מערכת מסאז’ הניתנת לכיוון לעוצמות שונות, בהתאמה אישית. העיסוי ניתן בסגנונות שונים, במנגנונים הפועלים בנפרד או במשולב: לישה בזרועות הידיים, בכפות הידיים ובכפות הרגליים, טפיחה, הקשות, ועיסוי רטט להמרצת מחזור הדם. ישנה אפשרות למנגנונים נוספים כמו עיסוי באמצעות לחץ כיסי אוויר בפלג הגוף התחתון, ועיסוי בטכנולוגיית תלת מימד.

כורסאות מסאז’ של אמריקן קומפורט מתוכננות בקפידה על פי כללי ארגונומיה מתקדמים, ומגיעות בעיצוב מודרני. הן מכילות אלמנטים משוכללים כמו:

Zero gravity – הפחתת כוח הכבידה כך שנוצר אפקט חלוקת משקל שווה לכל חלקי הגוף, משענת גב והדום רגליים מתכווננים למגוון מצבי ישיבה, מערכת של כיסי אוויר (Air Bag) באזור המושב, הרגליים וכפות הרגליים, ומערכת חימום לפינוק מושלם.

כמו כן, בדגמים מסוימים ניתן לשלוט על רוחב וגובה אזור המסאז’ ולבחור את המהירות והתדירות שלו. קיים גם מנגנון חשמלי לפתיחת ההדום והטיית מושב הגב עד לשכיבה. ניתן ליהנות בדגמים מסוימים ממערכת בידור אישית לצפייה בסרטים, יומן פגישות אישי, קבצי תמונות ומערכת זיכרון חכמה.

מחיר

צבע

ריפוד

מנגנון

המוצר שבחרת התווסף בהצלחה לעגלת הקניות

    %message_prod%
כורסת מסאז' יוגה

כורסת מסאז' יוגה

יחידות%quantity%
סה''כ%price%
loading
6