איך מתאימים לך כורסה?

בכדי שהישיבה בכורסת אמריקן קומפורט תגיע לשיא הנוחות וההירגעות יש להקפיד על התאמה אישית של הכורסה.רק הקפדה על התאמת הכורסה לנתוני הגוף תביא לישיבה נוחה תוך הרפיה מוחלטת של השרירים ותמיכה נכונה לכל חלקי הגוף.

כורסאות | כורסה | בהתאמה אישית

יש להקפיד כי שקע הצוואר ייתמך ברכות ע”י חלקה העליון של משענת הגב תוך שמירה על תנוחתו הטבעית ועל הזווית הנכונה שבין הסנטר לחזה.

הקפדה על ישיבה נכונה ועל הזווית הנכונה של קשת הצוואר מסייעת במניעת בעיות הנובעות מהפרעות תפקודיות של חוליות הצוואר בעתיד..

את אורך מושב הכורסה יש לבחור בהתאם לאורך הירך של בעל הכורסה, כך שבמצב של ישיבה מלאה, כשהגב התחתון נתמך ע”י חלקה התחתון של משענת הגב, הברכיים יתכופפו בנוחות למצב של ישיבה וייתמכו בחלקן האחורי ע”י מושב הכורסה.

יועצי אמריקן קומפורט יתאימו את גובה משענת הגב לאורך הגב שלך כך שהראש יקבל תמיכה מתאימה בשקע הצוואר והגב התחתון ייתמך על ידי חלקה התחתון של משענת הגב בצורה מושלמת.

בכורסה שתותאם לך אישית באמריקן קומפורט, אורך הדום הרגליים יתאים באופן מושלם לאורך השוק שלך, כך שבמצב פתיחה מלאה של ההדום יתמכו רגלייך לכל אורכן ע”י מושב הכורסה וההדום – עד לאזור הקרסוליים, וכפות הרגליים ישארו משוחררות ורפויות.

מחיר

צבע

ריפוד

ריקליינר

כמות מנועים

מנגנון

המוצר שבחרת התווסף בהצלחה לעגלת הקניות

    %message_prod%
כורסת טלויזיה סקופ

כורסת טלויזיה סקופ

יחידות%quantity%
סה''כ%price%
loading
30