עכשיו אפשר לנוח: 8 גאדג’טים לכורסה

עכשיו אפשר לנוח: 8 גאדג’טים לכורסה

השלט אוניברסלי, המקרר נייד והדלת של הבית נפתחת מרחוק – אז למה שלא תשקעו בתוך הכורסה, תרימו את הרגליים, ותצללו לאיזה ספר טוב או סרט משובח?

רובנו מכירים את הסיטואציה: אנחנו מגיעים הביתה אחרי יום ארוך ומפרך, חולצים נעליים ומתיישבים לנוח רק לכמה דקות, כי הרי יש עוד עשרות מטלות שמחכות לנו. אבל, ברגע שאנחנו שוקעים בכורסה, הכול נשכח. אנחנו פשוט לא מסוגלים לקום – ההרגשה הכללית היא שלא רעידת אדמה, לא שריפה ואפילו לא ארוחה טובה יקימו אותנו מהכורסה הנוחה שלנו.

במקום להילחץ מכל מה שנותר לעשות, ולחשוב כל הזמן שצריך לקום ולפעול, אנחנו כאן בשביל להרגיע, להקל ולעזור – רשימת הגאדג’טים הזו תאפשר לכם לנוח באמת, בלי שתצטרכו לקום (מחירי המוצרים בכתבה אינם כוללים דמי משלוח).

מפצל USB

כל כורסת טלויזיה נוחה חייבת מפצל USB עם 5-6-7-8-10 שקעים, להטענה של כל המכשירים והגאדג’טים שלכם, ואם אפשר אז גם כמה שקעי חשמל “רגילים”. את המפצלים אפשר לרכוש בכל חנות מחשבים או חשמל, והם מגיעים בגדלים שונים ובמחירים שונים. אם אתם באמת מתכוונים לא לקום מהכורסה השקיעו במפצל גדול.

שלט אוניברסלי

שלט אחד שמפעיל את הטלוויזיה, הסטרימר, המחשב וכל שאר המכשירים, ישנה את החיים שלכם ללא היכר. ודאו כי השלט תואם את המכשירים החשמליים, והשקיעו כמה שעות בקריאת עלון ההדרכה והפעלת השלט.

מקרר USB

אם אתם צמאים ורעבים יש פתרון פשוט – מקרר USB. המקררים מגיעים במבחר גדלים. מדדו את השטח הייעודי וחפשו מקרר שיכול להכיל פחיות שתייה או בקבוקי בירה, מעט פירות או נקניקים. מקרר קטן במיוחד (80 שקל). אפשר גם לקנות מקרר גדול יותר שדורש חיבור לחשמל (689 שקל).

נעלי בית מחממות

אחרי יום עבודה חולצים נעליים ומחפשים משהו נעים, מנחם ומחמם לרגליים. נעלי בית מחממות, שמתחברות לשקע USB, יעשו את העבודה (79 שקל). להבדיל, אפשר לקנות מכשיר עיסוי לרגליים, שלחלוטין יבטל את הרצון שלכם לקום מהכורסה (1,990 שקל).

מנעול חכם לדלת

הדילמה הנצחית – האם כדאי להסתכן ולהשאיר דלת לא נעולה, או לדעת שנאלץ לקום כשיצלצלו בדלת (למשל כשהשליח יגיע עם האוכל). עם מנעול חכם לדלת, הדילמה נחסכת. המנעול נשלט באמצעות בלוטות’, דרך הטלפון, ואתם יכולים לפתוח ולנעול אותו מבלי לזוז. בדקו והשוו מחירים בין החברות השונות, ודאו כי אין צורך בקרבה פיזית למנעול, שקצת סותרת את כל הרעיון.

אוזניות שטוחות

מהכורסה שלכם, מיותר לשמוע מה קורה בבית או ברחוב. האוזניות השטוחות (150 דולר), בנויות אל תוך קשת בד ומתחברות לטלפון או לטלוויזיה בעזרת בלוטות’. מבנה האוזניות מונע תזוזה שלהן, ולחלוטין מבטל כל אי נוחות שנגרמת בעקבות מגע עם הכורסה. האוזניות דורשות טעינה פעם בכמה ימים. אם אתם רוצים להירדם, פשוט הקליקו על האפליקציה שמגיעה עם האוזניות ונגנו רעש לבן עדין ברקע. 

שולחן מחשב מתכוונן

אתם אולי שקעתם כבר בכורסה, אבל את המחשב לא כדאי לשים על הברכיים במשך כל כך הרבה זמן. שולחן מחשב מתכוונן וארגונומי (35 דולר) יאפשר לכם לסדר את המחשב בגובה הנכון וימנע תזוזה שלו. השולחן יכול לשמש גם כשולחן אוכל, ואפילו להתחבר למאווררים שמקררים את המחשב כשיש צורך.