עמוד הבית > סלונים מתכווננים

סלונים מתכווננים

חדר המגורים שלנו, הסלון, הוא לעתים קרובות החדר המשמעותי ביותר בבית. על פי רוב, הוא ממוקם במרכז הבית ומהווה שילוב בין מקום להתכנסות פרטית עם בני המשפחה הקרובים לבין מקום לאירוח  חברים ואנשים מן החוץ. לכל בית אופי משלו ומבנה משלו, ועל כן אנחנו מאמינים שגם מערכות ישיבה הנמצאות בו צריכות להיות ייחודיות.

 

באמריקן קומפורט, אנו מציעים מערכות ישיבה ייחודיות. ראשית, משום שהן מתכווננות ומציעות נוחות מהמעלה הראשונה. שנית, משום שהן מודולריות וניתן להתאים את הגודל וההרכב של היחידות בדיוק לסלון שלכם, או לכל חדר אחר בבית. האווירה הביתית הרגועה משתקפת בעיצובים המזמינים ובמבנה המערכות. אנו מציגים בפניכם מבחר מערכות ישיבה במבצע, על מנת שתמצאו את המערכת הטובה ביותר עבורכם.

בקניית מערכת ישיבה מתכווננת או כורסה מעור יקבל הלקוח 20% הנחה על ערכה לניקוי עור.

 

מערכות הישיבה מגיעות בהזמנה אישית וכוללות דגמים כמו מערכת פינתית, מערכת 2 + 3, ספה עם כורסה בודדת תואמת או כל שילוב אחר שיתאים לחדר שלכם, בזכות מספר היחידות המודולריות אשר יותאם לצרכיכם. ניתן לבחור את סוג הריפוד (בד, עור או שילוב בין השניים), הצבע וכמובן את סוגי היחידות.

 

לכל יחידות מערכת הישיבה הדום רגליים נפתח אשר ניתן לכוונון ונהנה מריפוד מלא (full chaise בשפה המקצועית) וכן משענת גב נוחה. מערכות הישיבה במבצע כוללות תמיכה אורתופדית מלאה. בחלק מן הדגמים קיימת מערכת קפיצי פוקט במושב – קפיצים מבודדים המעניקים נוחות לאורך זמן רב. חשוב לציין כי אמריקן קומפורט מעניקה על מנגנון הכיוונון אחריות לכל החיים.

 

מערכות הישיבה הנוחות עם מושבי הריקליינר המתכווננים הופכות כל חדר למקום התכנסות ומפגש נעימים. ניתן להתכרבל מול הטלוויזיה, להשתרע על הספות, להרים את הרגליים אל ההדום הנשלף, לשוחח, להאזין למוסיקה או להעביר את הזמן בנעימים בכל דרך שנראית לכם. ניתן לשבת יחד על הספות או לתת לכל בן משפחה כורסה משלו, שתותאם למידותיו, גובהו, העדפותיו וצרכיו.

 

בזכות הפונקציונליות הגבוהה של מערכות הישיבה, נהנים בני המשפחה מנוחות רבה ואפשרות לשחק בין מצבי ישיבה, השתרעות ואפילו שכיבה.

 

בנוסף למבצעים המוצעים, אמריקן קומפורט מציע 20% הנחה על ערכה לניקוי עור בקנייה של מערכת ישיבה מתכווננת או כורסה מעור.

 

אין כפל מבצעים

ט.ל.ח

 

 

 


 

  • מחיר: ₪16,950
  מחיר מבצע: ₪9,990
  *בכפוף לתקנון

 • מחיר: ₪14,390
  מחיר מבצע: ₪11,490
  *בכפוף לתקנון

 • מחיר: ₪13,300
  מחיר מבצע: ₪10,990
  *בכפוף לתקנון

 • מחיר: ₪13,300
  מחיר מבצע: ₪8,990
  *בכפוף לתקנון

 • מחיר: ₪13,737
  מחיר מבצע: ₪10,990
  *בכפוף לתקנון
 • בכל אחד מסניפינו קיימת עמדה מכירה שבה מותקנת מערכת עזר לשמיעה מסוג לולאת השראה, הכוללת גם מיקרופון חיצוני ואפשרות חיבור לאוזניות

  קטלוג

  צור קשר

  מיטב המומחים של אמריקן קומפורט יתאימו לך את הכורסא האישית שלך, השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

  מבצע החודש

  חדשות האתר

  כולנו מסובין"? קבלו את הגרסה המשודרגת"

  תתרווחו לאחור: הכירו את הכריות המפנקות באמת


  "כולנו מסובין" בפסח הוא שדרוג נחמד לארוחה המשפחתית – וגם פינת הסבה לכל השנה היא רעיון לא רע בכלל. איך עושים זאת בסטייל עם הכריות המפנקות באמת?  שימו אוזניות, עכשיו נרגעים

  צליל מכוון: 6 המלצות לאפליקציות מוזיקליות להירגע איתן